Притиснете го филтерот

CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD. е моден производителот, како и извозник на големо, со нашата сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan Притиснете го филтерот. Со кои се промовира нашите производи на Северна и Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот Исток, Југоисточна Азија. До сега, имаме поголеми СТОКИ вкупно повеќе од 100 стилови, ако имате било какви условот ве молиме контактирајте не на. Очекувам да се изгради трговски односи со вас.
Нашите строги управување и сериозна работа став ќе се обезбеди на клиентите квалитет и сигурни извори со нашите

Притиснете го филтерот

. Ние сме во потрага напред кон соработката со прекуокеанските потрошувачи врз основа на взаемна корист. Ако ви требаат повеќе информации во врска со нас, Ве молиме слободно.
  • Притиснете го филтерот - MCS
Притиснете го филтерот
модел - MCS
Полу-Преса за автоматски филтер за камери
Серија MCS Филтер Преса конструирана со хидраулични уреди за затворање на маслото и механизам на единицата за контрола на воздухот,отворените методи се рачно отворени-нагоре или отворен со ланец(над 10 парчиња).
Полу-Автоматскиот коморен филтер-печат има помал волумен на одводнување за да се справи со отпадните води од помалата индустрија со помалку канализација,или исто така може да се користи како опрема за тестирање.
Целото работење е полу-автоматско со притискање на копчето и прекинувачите.
  1. Материјал:Јаглероден челик(СС-400)
  2. Филтер плочи:ПП плочи(МИТ),век на употреба≧10 години(потребно е дневно одржување)
  3. Површински третман:Површинско пескарење+анти-буквар за 'рѓа+два третмани со епоксиден врвен слој(Според потребите на клиентите)
  4. Производството може да се модифицира според цртежите на клиентите
  5. Висок квалитет,висока ефикасност,мала потрошувачка на енергија,ниска цена за одржување
  6. Потекло:Тајван

CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
MCS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Притиснете го филтерот, треба да знаете за највисок квалитет на Притиснете го филтерот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
ACS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Притиснете го филтерот, треба да знаете за највисок квалитет на Притиснете го филтерот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
AWS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Притиснете го филтерот, треба да знаете за највисок квалитет на Притиснете го филтерот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
MAWS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings