Одводнување на талог од ремен

CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD. специјализира во производство, снабдување и извозник Одводнување на талог од ремен, Со една фабрика во Taiwan. Таа ги зема науката и технологијата innovates како моќта на развој на претпријатието. Тоа се наведнуваат на истражување, експлоатација и производство на нови производи постојано. и нашето претпријатие е долгорочна производство снабдувач за многу меѓународни познати компании.
Поради нашите одличен квалитет, добар систем за управување и се чувствувате услуги на клиентите, ние веќе ужива долготрајни добар углед во оваа

Одводнување на талог од ремен

поле пазарот.
  • Одводнување на талог од ремен - NBD-T
Одводнување на талог од ремен
модел - NBD-T
Прес на гравитациониот појас на скелетот
Дизајн на рамка на скелет со поголема количина на ролери и подолг појас на филтерот што носи поголема површина за притискање и го продолжува времето на одводнување,потоа прави торта со тиња со мала содржина на вода.
Типот на скелет Рамката е поудобна при расклопување на дел;заштедува работна сила и трошоци при замена на разни делови.
Тој е релативно економичен од традиционалниот тип.
  1. Материјал:нерѓосувачки челик(СУС-304 година/СУС-316)
  2. Површински третман:Анти-сликање со 'рѓа,Пасивација од не'рѓосувачки челик(Според потребите на клиентите)
  3. Производството може да се модифицира според цртежите на клиентите
  4. Висок квалитет,висока ефикасност,мала потрошувачка на енергија,ниска цена за одржување
  5. Потекло:Тајван
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
NBD-T
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Одводнување на талог од ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Одводнување на талог од ремен производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
ACS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Одводнување на талог од ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Одводнување на талог од ремен производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
MACS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Одводнување на талог од ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Одводнување на талог од ремен производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
NBD-E
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Одводнување на талог од ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Одводнување на талог од ремен производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
NBD-H
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Одводнување на талог од ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Одводнување на талог од ремен производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
NBD-L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Одводнување на талог од ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Одводнување на талог од ремен производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
NBD-R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings