Екран за автоматска лента

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет Екран за автоматска лента производи. ние имаме повеќе од 8 години специјална производство искуство строга контрола на процесот стандарди. Добредојдени да нарачате нашите производи и ние сме во потрага очекуваме да служат на вашите потреби. Ако имате какви било прашања и сугестии, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Компанијата е основана многу години и е професионално фабричко производство, снабдувач на Екран за автоматска лента Со долгогодишно искуство акумулирано. Имаме извонредни перформанси во индустријата. Производите имаат стабилен квалитет и високо конкурентни цени. Обезбедете најдобри производи и обезбедете ги најдобрите услуги. Имаме најдобри способности за добро управување и иновативниот развој продолжува да воспоставува долгорочни деловни односи со клиенти од целиот свет.
  • Екран за автоматска лента - BS
Екран за автоматска лента
модел - BS
Екран за автоматска лента
БС-тип’Операција кон тип на гребло,дизајнот на гребло го користи новиот уникатен патент.Запчестиот гребло и четки кои наизменично можат да ги отстранат предметите поефикасно.
Материјалот на запчести гребло и четки се сите пластики што можат да придонесат за отпорност на корозија при работа во вода и да го продолжат работниот век.
Целиот уред е направен од СУС-304 со материјал отпорен на корозија и може да се инсталира брзо и лесно.
Имаме специјални четки за гребло со Acid&алкално-доказ и отпорен на измачување дизајн за носење и собирање на цврсти материи многу полесно.
Овој уред има широк спектар на примена,погоден за граѓански отпуштања,Хемиска индустрија,Земјоделството,Мелница за хартија,Кожарница,и риболов и така натаму.
Не само заштеда на енергија, туку и никаква опасност од јавност.
  1. Материјал:нерѓосувачки челик(СУС-304)
  2. Површински третман:Површинска мариноване и анти-третман со 'рѓа(Според потребите на клиентите)
  3. Производството може да се модифицира според цртежите на клиентите
  4. Едноставна операција,висока безбедност,ниска цена,лесно одржување
  5. Потекло:Тајван
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
BS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Екран за автоматска лента, треба да знаете за највисок квалитет на Екран за автоматска лента производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
BS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Екран за автоматска лента, треба да знаете за највисок квалитет на Екран за автоматска лента производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
CS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Екран за автоматска лента, треба да знаете за највисок квалитет на Екран за автоматска лента производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
CS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings