Екран за автоматска лента

Како професионален производство, снабдување и извоз Екран за автоматска лента in Taiwan. Со инженер персонал повеќе од 20. Силна R & D способност, напредни производствени линии, совршено П / А систем за контрола и строги суровина купување контрола им овозможат на нашите производи да се задоволат трговија стандард и ниво на квалитет на клиентите и испорака датум. Нашата политика за квалитет е квалитет прво, нудат висок квалитет и висока сигурност производи на нашите клиенти и не прават никакви проблеми за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега.
Ние нудиме повеќе високо ниво

Екран за автоматска лента

и со полно работно срце услуги. Ние ви овозможи со сигурен производи, доверлив производство способност и богати и моќни тактички knowledge.We имаат искусни инженери и секогаш ви обезбеди висок квалитет на производите со брза испорака.
  • Екран за автоматска лента - BS
Екран за автоматска лента
модел - BS
Механички отстранувач на ѓубре
БС-тип’Операција кон тип на гребло,дизајнот на гребло го користи новиот уникатен патент.Запчестиот гребло и четки кои наизменично можат да ги отстранат предметите поефикасно.
Материјалот на запчести гребло и четки се сите пластики што можат да придонесат за отпорност на корозија при работа во вода и да го продолжат работниот век.
Екранот на лентата,чешел или четка,е опрема дизајнирана за фино или грубо проверување на канализацијата што влегува во постројките за прочистување,и е избран во согласност со реалната димензија на локацијата и со оглед на усвоената шема на депресивен процес.
  1. Материјал:нерѓосувачки челик(СУС-304)
  2. Површински третман:Површинска мариноване и анти-третман со 'рѓа(Според потребите на клиентите)
  3. Производството може да се модифицира според цртежите на клиентите
  4. Едноставна операција,висока безбедност,ниска цена,лесно одржување
  5. Потекло:Тајван
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
BS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Екран за автоматска лента, треба да знаете за највисок квалитет на Екран за автоматска лента производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
BS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Екран за автоматска лента, треба да знаете за највисок квалитет на Екран за автоматска лента производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHI SHUN MACHINERY PLANT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Екран за автоматска лента, треба да знаете за највисок квалитет на Екран за автоматска лента производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings